Degustacje

Aby poznać kogoś trzeba zajrzeć głębiej i dostrzec to co naprawdę istotne w życiu. Podobnie jest z winem… Zapraszamy do odkrywania z nami tajemnic wina. Poznaj proces winifikacji u źródła, zrozum wyjątkowy charakter poszczególnych odmian, odkryj tajniki odpowiedniego doboru wina do potraw i techniki degustacji. To może być początek Twojej przygody z winem…

Organizujemy zwiedzania winnicy połączone z prelekcją na temat tradycji winiarskich oraz wina. Zapraszamy do degustacji wina z Naszej winnicy połączonej z degustacją specjalnie dobranych serów oraz szynki długo dojrzewającej. Wykwintna kuchnia „Winnych smaków świata” przygotowywana jest dla Państwa przez uznanych Szefów Kuchni według wcześniej ustalonego Menu. Program pobytu na winnicy oraz Menu ustalane jest indywidualnie dla każdej z grup. Daje to możliwość dostosowywania się do potrzeb klienta, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo. Cena uzależniona jest od ilości osób w grupie zwiedzającej, rodzaju imprezy oraz Menu. Proponujemy Państwu także dodatkowe atrakcje, takie jak zespół grający, pokazy plecenia figur z siana, wycieczki łodzią po Odrze i wiele innych. Oferujemy Państwu Bankiety Plenerowe w historycznym Ogrodzie. Zwiedzanie winnicy oraz degustacja wina możliwa jest jedynie dla grup zorganizowanych, które dokonały wcześniejszej rezerwacji terminu. Naszym zamierzeniem jest przybliżenie Państwu kwestii polskiego winiarstwa oraz ukazanie piękna winnic. Dlatego właśnie turystyka stała się dla nas ważnym aspektem działalności, którą stale udoskonalamy.

Organizujemy zwiedzania winnicy połączone z prelekcją na temat tradycji winiarskich oraz wina. Zapraszamy do degustacji wina z Naszej winnicy połączonej z degustacją specjalnie dobranych serów oraz szynki długo dojrzewającej.